Держгідрографія провела нараду стосовно навігаційної блокади Криму

Перший заступник начальника Держгідрографії  Богдан Устименко 22 серпня провів нараду з представниками міністерств та відомств України відносно стану навігаційно-гідрографічного забезпечення у водах української юрисдикції, зокрема, навколо Кримського півострову.

У нараді взяли участь представники Військово-Морських Сил України, Державної прикордонної служби України, Міністерства інфраструктури та Міністерства закордонних справ України. Доповідали про питання навігаційної блокади окупованого Криму перший заступник начальника Держгідрографії Богдан Устименко, начальник ФДУ «Укрморкартографія» Олег Марченко та заступник начальника управління навігації та гідрографії Юрій Смірнов.

Держгідрографія веде системну підготовчу роботу щодо навігаційної блокади Кримського півострова та налагоджує комунікації з органами державної влади. Тому учасники наради плідно попрацювали, обговорили питання забезпечення безпеки судноплавства навколо Криму, обмінялись думками та домовились тісно співпрацювати з усіма міністерствами та відомствами, від яких залежить забезпечення безпеки мореплавства в Україні.

Нагадаємо, Держгідрографія виступає з ініціативою створити морський режимний район, з метою заборони заходу суден в усі кримські порти та заборони незаконної діяльності РФ у територіальних водах України навколо Кримського півострова.