Держгідрографія відремонтувала Кисляківський Задній маяк

Держгідрографія відремонтувала Кисляківський Задній маяк у Миколаївській області. Його пофарбували та встановили на маяку захисні відливи.

Кисляківський Задній маяк виконує роль заднього в створі Кисляківсько-Лупарівського (сьомого) коліна Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу (БДЛК). Знаходиться на відстані 3,2 милі від переднього (роль якого виконує маяк Лупарівський Передній). 

Укріпили кам’яні поверхні маяка та очистили його від старого лакофарбового покриття. Кисляківський Задній маяк пофарбували сучасними лакофарбовими сумішами. Також зробили захисні відливи з оцинкованої сталі та захисний пояс на карнизах з пофарбованого в червоний колір металу.

Цікавий вигляд Кисляківський маяк мав під час ремонту. Будівельні риштування навколо нього разом із маяком нагадували китайську архітектуру. Не вистачало лише ліхтариків та стилізованих драконів на фасаді.

Нагадаємо, нещодавно ФДУ «Одеський район Держгідрографії» відремонтувала та модернізувала одну з найвідоміших одеських пам’яток – Воронцовський маяк. Тепер він не тільки має гарний вигляд, а й укріплену основу та нове сучасне обладнання.