Олександр Щипцов взяв участь у практичній БПЛА конференції

У четвер, 5 вересня, начальник Держгідрографії Олександр Щипцов та начальник ФДУ «Укрморкартографія» Олег Марченко взяли участь у практичній БПЛА конференції. Захід присвячений розкриттю всіх аспектів використання спеціалізованих безпілотних літальних апаратів для здійснення високоточного аерознімання.

«Популярність дронів зростає з кожним днем. Вони стали помічниками в різних галузях: сільському господарстві, видобувній промисловості, геодезії, топографії, енергетиці. Їх використовують для військових операцій. І для нас безпілотники стають інструментом, який підсилить можливості Держгідрографії. Наші фахівці зможуть по-іншому організовувати роботу: менше часу витрачати, щоб знайти потрібну ділянку, більше – на аналітику і ремонтні чи наукові роботи. А навігаційні карти підтримуватимуться в актуальному стані, швидко і з максимальною точністю вноситимуться необхідні зміни. Вважаю, що ці технології необхідні в нашій галузі, та радий, що нарешті ми обзавелися такими крилатими «друзями», – говорить начальник Держгідрографії Олександр Щипцов.

У рамках заходу висвітлювалась практика виконання аерознімання у всіх сферах, в яких використання безпілотників є необхідністю. Доповідачами конференції були виробники спеціалізованих БПЛА та фахівці з багаторічним стажем виконання аерознімальних робіт. Також до заходу долучились представники передових наукових установ держави та органів виконавчої влади. 

Нагадаємо, Держгідрографія придбала два безпілотні авіаційні комплекси, які підвищать оперативність та ефективність виконання завдань. У червні цього року установа проводила тестування цих БПЛА.